Pak dalje në konferenca para takimeve me Moldavinë e Ishujt Faroe

Kombëtarja do të nisë grumbullimin të hënën dhe do të zhvillojë stërvitjen e parë në orën 15:00.

Silvinjo ka parashikuar pak dalje të futbollistëve në konferenca, duke i mbajtur larg mediave para ndeshjeve të rëndësishme kualifikuese të Euro 2024 me Moldavinë më 17 Nëntor dhe me Ishujt Faroe më 20 Nëntor, sfida që do t’i ndiqni direkt në TV Klan.

Shqipërisë që udhëheq grupin e saj i mjafton vetëm 1 pikë me përfaqësuesen moldave në Kishinjev për të siguruar vendin në finalet e Europianit edhe pse trajneri tha se ekipi hyn në fushë gjithmonë vetëm për fitore.

Tv Klan