Kombinimi i Beckham kthehet në modë


Kombinimi i Beckham kthehet në modë

08:40 24/01/2020

Ky kombinim i bërë nga Victoria Beckham po kthehet në modë në këtë vit të ri. E papritur, por elegante si veshje pritet të shihet në look-un e ditës së shumë vajzave.

Si gjithmonë Victoria nuk ka zhgënjyer fansat e saj me këtë kombinim, ku e verdha dhe jeshilja kombinohen më së miri.

Edhe këtë radhë, 45-vjeҫarja goditi në shenjë dhe ndikoi në shijet e të apasionuarve pas veshjes.

Klan Plus

Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi