Kris Jenner plagoset rëndë nga truproja e Kim Kardashian

Kris Jenner plagoset rëndë nga truproja e Kim Kardashian

16:55 19/09/2019

Kris Jenner është plagosur rëndë nga një punonjës I ekipit të sigurisë së të bijës, Kim Kardashian.

Mesa duket truproja nuk e ka njohur Kris, e cila po hynte në oborrin e shtëpisë së Kim dhe u hodh në sulm.

Në një video të shkurtër, ku tregohet se çfarë do të ndodhë këtë javë në episodin e Keeping Up With The Kardashians, dëgjohet Kris duke qarë nga dhimbjet, teksa vajza tjetër e saj, Khloe telefonon Kimin për t’i treguar ngjarjen.

Kim shfaqet duke vrapuar në oborrin e saj, ndërsa e ëma e shtrirë në një barrel. Pasi sheh të ëmën duke rënkuar nga dhimbjet, Kim shpërthen në lot./tvklan.al

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori