KRYEQYTETI – ABDULHAMID – EPISODI 47 – TV KLAN

KRYEQYTETI – ABDULHAMID – EPISODI 47

Serial: 17.03.2019

Sabahatini është i detyruar të ndihmojë Abdylkadirin. Sara është viktima e parë…

Blloku i famshëm më në fund bie në dorën e sulltan Abdulhamiditit.

Sulltaneshë Seniha i jep një lajm të mirë sulltaneshë Hatixhesë.

Sulltani thërret 2 vajzat e familjes duke ju prezantuar atyre bashkëshortët e ardhshëm.

Cilët ka zgjedhur ai për sulltaneshë Naime dhe sulltaneshë Hatixhenë?

Kategori
Kryeqyteti Abdylhamid
1 Koment
 • Sa
  17 Mars 2019 at 17:46
  Përgjigju

  Ne çfar dite ,kohe luan ?

 • Përgjigju

  *

  *