KRYEQYTETI – ABDULHAMID – EPISODI 55 – TV KLAN

KRYEQYTETI – ABDULHAMID – EPISODI 55

Serial: 02.04.2019

Si do të jetë përballja e Mahmud pashait dhe sulltanit?

Herzl ka mbledhur kundërshtarët e Abdulhamidit per t’i dhënë atij një grusht të fortë.

Nënë e bir tani presin se çdo të ndodhë me Mahmud pashain?

Seniha i lutet të vëllait sulltan për mëshirë…

Ndërkohë Bidar i rrëfen Abdulhamidit një tjetër provë për tradhëtinë e Mahmud pashait.

Kategori
Kryeqyteti Abdylhamid
3 Komente
 • Sead shkrela
  2 Prill 2019 at 22:20
  Përgjigju

  Ku mund ta shohim Abdulhamidin ne you tube .

 • Sky
  2 Prill 2019 at 22:23
  Përgjigju

  O njerz pse nuk luan seria Abdylhamib mjaft mo me mashtrimet e juaja, nuk keni kurrfar Procesi të punës për Program.

 • lisi e era
  3 Prill 2019 at 20:57
  Përgjigju

  Turp per nje TV qe e quan vehten kombetar. Luan me shikuesin si maca me miun pa kurfar pergjegjsie. Ky TV me skemen programore qe e ndryshon si ti qohet Udheheqsit tregon realitetin se kta jane ngopur me para nga taksapaguesit dhe nuk pyesin per azgje. Turp.

 • Përgjigju

  *

  *

   

  Emisione