KRYEQYTETI – ABDULHAMID – EPISODI 68 – TV KLAN

KRYEQYTETI – ABDULHAMID – EPISODI 68

Serial: 19.05.2019

Sulltaneshë Bidar i kërkon Firuzës t’i qëndrojë sa më larg djalit të saj.

Çfarë do të ndodhë në takimin me sulltanin për Senihanë dhe Sabahatinin?

Naime takohet me të fejuarin e saj, ndërkohë që Hatixhe ëshë e sigurtë që kjo martesë mes tyre nuk do të ndodhë kurrë.

A do të arrijë Marko të kapë pengun e tyre?

Hatixhe takohet sërish me Kemalitinin. Sërish ata kapen nga Osman pashai…

Kategori
Kryeqyteti Abdylhamid
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione