KRYEQYTETI – ABDULHAMID – EPISODI 71 – TV KLAN

KRYEQYTETI – ABDULHAMID – EPISODI 71

Serial: 01.06.2019

Mahmud pashai shkon të takojë fshehurazi Senihanë. A do të kuptojë gjë sulltaneshë Bidari?

Një spiun është brënda në pallat por a do të kapet ai?

Cili është plani i rradhës së Markos dhe Parvus?

Një dasmë është gati për t’u bërë në saraje…

Kategori
Kryeqyteti Abdylhamid
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione