Kukësi barazon me Malatyaspor


Kukësi barazon me Malatyaspor

23:00 10/01/2020

Partizani mundet 1-0 nga Trabzonspor në miqësore

Kukësi barazoi në miqësoren e parë të fazës përgatitore të dimrit që po e zhvillon në Turqi. Rezultati i testit me Malatiasporin ishte 1-1. Golin për Kukësin e realizoi Abazaj në minutat e fundit.

Humbje për Partizanin 1-0 me Trabzonsporin. Goli i vetëm i sfidës të luajtur këtë të premte u shënua në pjesën e parë. Të kuqtë shfaqën në lojë të mirë. Partizani dhe Kukësi do të zhvillojnë edhe miqësore të tjera gjatë kësaj faze përgatitore.

Tv Klan

Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi