Kuqezinjtë vijojnë me përgatitjet

Kuqezinjtë vijojnë me përgatitjet

17:25 25/05/2019

Kombëtarja vijoi edhe të shtunën me përgatitjet në Durrës. Lojtarët e grumbulluar nga Edi Reja zhvilluan edhe dy ndeshje të shkurtra brenda grupit ku trajneri përdori edhe rreshtimin 4-4-2.

Megjithatë është ende herët për të vlerësuar mënyrën se si do të luajnë kuqezinjtë ndaj Islandës dhe më pas me Moldavinë.

E diela do të jetë pushim dhe më pas të hënën, Edi Reja do të publikojë edhe listën përfundimtare kuqezinjve në konferencën që do të mbahet në Durrës.

Tv Klan

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT