Kur do transmetohet Ertugrul, Çukur dhe Kryeqyteti-Abdylhamid në Klan HD dhe Klan Plus – TV KLAN

Kur do transmetohet Ertugrul, Çukur dhe Kryeqyteti-Abdylhamid në Klan HD dhe Klan Plus

Duke filluar nga sot, serialet e Klan HD dhe Klan Plus do kenë një orar të ri transmetimi.

Seritë e reja të telenovelës që ka thyer rekorde audience, “Ertugrul” do të mund t’i ndiqni nga sonte në mbrëmje vetëm në ekranin e Tv Klan çdo të martë dhe të mërkurë në orën 21:00 dhe të dielën me 2 episode premierë në orën 21:30.

“Çukur” nga nesër rikthehet çdo ditë nga e hëna në të premte në orën 20:00 në Klan Plus. Gjithashtu “Kryeqyteti – Abdylhamid” nga data 6 Prill do të transmetohet gjatë fundjavës, ditën e shtunë dhe të dielën në orën 20:00 në ekranin e Klan Plus. /tvklan.al

Kategori
ÇUKURERTUGRULKryeqyteti AbdylhamidSerialeShowBizTe funditTë gjitha
2 Komente
 • Erzen
  3 Prill 2019 at 01:21
  Përgjigju

  Katastrof e keni bere kryeqyteti abdulhamit edhe ertugyli duhet me transmetuar me shpesh qdo dite nga usa po ju shenoj

 • Rifo
  4 Prill 2019 at 18:15
  Përgjigju

  Orare pa kurrfar kuptimi jeni 0 sa i pèrket orareve tè transmetimit

 • Përgjigju

  *

  *

   

  Emisione