“Kush është më xheloz?”, përgjigjet Anita Haradinaj


“Kush është më xheloz?”, përgjigjet Anita Haradinaj

21:48 03/10/2022

Me këngën e Elvana Gjatës, “Xheloz”, Anita Haradinaj lodroi në skenën e “Dance Albania” në Tv Klan. I pari që e merr fjalën nga juria për të shprehur mendimin është sigurisht një nga miqtë më të afërt të Elvanës, Ermal Mamaqi. Nisur nga kënga, Vejsiu e ‘ngacmon’ pak Anitën për të na zbuluar se cili në marrëdhënien e saj me partnerin është pak më shumë xheloz.

Ermal Mamaqi: Ishte 16-18 vjeç, lozonjare, e qeshur, por nuk e di kjo kënga…  pastaj do ta them votimin se çfarë kam për këtë këngën.

Anita Haradinaj: Ermal, që ta dish ti, motojae jetës time me gjithë ato që përballojmë gjatë ditës, sa herë zgjohem është: Vdeksha unë për veten time.

Alketa Vejsiu: Kush është më xheloz, ti apo ai?

Anita Haradinaj: Po të ishte ai xheloz unë nuk do isha këtu. Po të isha unë xheloze nuk do ia kisha dhënë gjithë jetën atij, kështu që bëje balancën vetë pastaj.

“Jemi që të dy fansa të Elvanës, 9 pikë”, i tha Mamaqi, i cili e vlerësoi Anitën më shumë se Klaudia dhe Iliri, të cilët i dhanë 7./tvklan.al
Të ngjashme