Kush është vajza që ka marrë bekimin e babait për të ardhur në Love StoryKush është vajza që ka marrë bekimin e babait për të ardhur në Love Story

22:36 16/11/2020

Ka startuar plot emocione dhe surpriza emisioni më i ri në TV Klan, Love Story, ku Saimiri do të njihet me vajzat që janë bërë pjesë e këtij reality dating show për të fituar zemrën e tij dhe për të sfiduar veten e njëra-tjetrën.

Ajo që ka impresionuar prinicin e kaltër të këtij shoë kësaj here, ka qenë Drita, konkurrentja e cila i dhuroi atij një portret të punuar me duart e saj.

“Un jam Drita dhe gëzohem që të takoj. Kjo është një surprizë për ty. Mendoj se e kam realizuar më së miri atë buzëqeshjen që të karakterizon ty”, u shpreh ajo teksa ‘dridhej’ nga emocionet.

Teksa e falenderoi për këtë dhuratë, Saimiri u shpreh se ky ishte portreti i parë që merr nga një vajzë dhe se do t’i gjejë një vend të veçantë për ta mbajtur në shtëpinë e tij.

“Shumë e bukur, faleminderit. Kjo është portreti i parë që më dedikon një vajzë. Do ti gjej një vend të veçantë për ta vënë”, tha ai.

Drita është një vajzë 23-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbaruar studimet për menaxhim politikash sociale.

Ajo shprehet se është e qetë, por brenda saj fshihet vajza ambicioze.

Drita ka një biznes me anë të të cilit organizon evente dhe përpiqet t’u dhurojë njerëzve momente që mbahen mend në kujtesë.

Një nga gjërat që i pëlqen më shumë Dritës është të pikturojë portrete dhe kohën e lirë e kalon duke luajtur volejboll./tvklan


Të ngjashme