“Kuzgun” (Korbi) premierë ekskluzive në Tv Klan

“Kuzgun” (Korbi) premierë ekskluzive në Tv Klan

19:06 13/11/2019

Nga krijuesit e “Dashuri e pafund”, fitues të çmimit “Emmy” vjen një tjetër serial rekordesh në audience. Për 20 vjet me radhë një fëmijë jetim i braktisur dhe i rrrëmbyer i mbijeton dhimbjes dhe traumës duke u stërvitur për të qenë një shpatë e fortë hakmarrje.

“Kuzgun” (Korbi) ka një plan për të marrë hak ndaj atij që tradhëtoi babain e tij deri në momentin kur përballet me Dilën, dashurinë e tij të parë. A do të mundet kjo dashuri e pathyeshme të zbeh etjen e tij për hakmarrje? Me aktorët e famshëm Barış Arduç dhe Burcu Biricik, një tjetër serial që do t’ju mbërthejë para ekranit.

Kuzgun, së shpejti premierë ekskluzive në Tv Klan. /tvklan.al
UKT
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


UKT
Grupi