Kylie Jenner ndan me fansat dëshirën e saj


Kylie Jenner ndan me fansat dëshirën e saj

07:00 26/03/2020

Milarderja Kylie Jenner përmes postimeve të ndyshme në rrjetet e saj sociale ndan me fansat momentet nga përditshmëria e saj në vetëizolim.

Pak ditë më parë, themeluesja e “Kylie Cosmetics”, tha që shtatzënia e saj me vajzën Stormi, në vitin 2017 e përgatiti atë më shumë se kurrë, për të përballuar vetëizolimin.

View this post on Instagram

wishing this was me right now

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Ndërsa në postimin e fundit në Instagram, 22-vjeçarja ka publikuar dy foto ku shfaqet me bikini dhe bashkëngjitur shkruan: Duke uruar që kjo të isha unë tani./tvklan.al
Të ngjashme