Kylie Jenner pozon ‘topless’ mbuluar me bojë ari për të…


Kylie Jenner pozon ‘topless’ mbuluar me bojë ari për të…

23:15 03/08/2021

Kylie Jenner po feston ditëlindjen e saj të 24-të në stilin 24 karatësh.

Sipërmarrësja e bukurisë pozoi për një fotosesion gati nudo për të publikuar koleksionin e saj të ardhshëm krejt të artë të Kylie Cosmetics. Ajo shfaqej e veshur me asgjë veçse një palë të brendshme, të cilat kombinoheshin me vathët dhe bojën metalike të trupit.

Në përshkrimin e saj, Jenner tregoi se koleksioni do të dal në treg, kur tjetër? Ditën e lindjes së saj, 10 gusht./tvklan.alTë ngjashme