Lajme Tv Klan 04 Mars 2021, ora 15:30Lajme Tv Klan 04 Mars 2021, ora 15:30

16:59 04/03/2021

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 04 Mars 2021, ora 15:30

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 4 mars 2021

RAMA: LUFTA ME COVIDIN NUK MUND T’I LIHET OPOZITES PAS 25 PRILLIT. FTESE NAJADA ÇOMOS TE BEHET DEPUTETE E PS

PD: PROGRAMI YNE SJELL vNDRYSHIMIN E SHENDETESISE. PAS 25 PRILLIT, PERSHPEJTOJME EDHE PROCESIN E RINDERTIMIT

VRASJA E GJIKES PER BORXHET DHE PRISHJEN E PAZAREVE. POLICIA IDENTIFIKON DY BASHKEPUNETORET NE ATENTAT

ELBASANI MBAN REKORDINPER NUMRIN E VIKTIMAVE NGA COVID. 1.7% E TE PREKURVE HUMBEN JETEN

VAKSINA KINEZE, HARTA E PERDORIMIT ZGJEROHET EDHE NE EUROPE. 45 VENDE PO SHENOJNE SUKSES

BANKAT NUK DO TE VENDOSIN INTERESA JASHTE LOGJIKES SE TREGUT. SEJKO: AKTE TE REJA PER MBROJTJEN E KONSUMATORITTë ngjashme