#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 11 Mars 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Nesër marrëveshja PS – PD? Konferenca e kryetarëve pritet të vendosë për komisionet hetimore

Vritet me thikë pas një sherri në Facebook një nxenës në Fier. Autori plagosi edhe një tjetër

Foto ekskluzive/ Hygerta Meta, provë në poligon nëse di të qëllojë. Dy vëllezërit refuzojnë

KPA prish vendimin e për ish-prokuroren Antoneta Sevdari pas vendimit të Strasburgut

“Klani Im” arrin rekordin e 2 milionë përdoruesve bëhet aplikacioni më i madh shqiptar dhe i pari në rajon

Sylvinho Rikthen Manajn dhe Brojën në kombëtare. Sulmuesit pritet të jenë në miqësoret e marsit

Oppenhaimer triumfon në çmimet Oscars. Sukses edhe për “Poor Things”, dështon “Barbie”

/tvklan.al