Lajme Tv Klan 11 Shkurt 2024, ora 15:30


Lajme Tv Klan 11 Shkurt 2024, ora 15:30

16:39 11/02/2024

#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 11 Shkurt 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Leftion Peristeri

Headlines 11 Shkurt 2024

PS mbledh Asamblenë Kombëtare. Rama: Hapim partinë dhe nisim punën për fitoren në 2025-ën.

Zjarr gjatë natës në Urgjencën e QSUT. Pacientët evakuohen në dhoma të sigurta.

Detaje nga atentati ndaj Ardjan Gjeloshit. Autorët, 4 persona të veshur si policë.

Bullizimi ‘’online’’ për të miturit, vepër penale. Policia: Po gjurmojmë edhe ngacmimet online.

Kamerat, teknologjia që po kontrollon shoqërinë. Sociologët: Jemi gjithnjë e më të monitoruar.

Trump: Rusia të sulmojë vendet e NATO-s që nuk paguajnë. Shtëpia e Bardh[: Deklaratë e tmerrshme.

/tvklan.al

Të ngjashme