#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 12 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headline 12 Prill 2024

Rama në Francë pritet nga presidenti Macron. Takim kokë më kokë dhe firmosje marrëveshjesh

24 të arrestuar për trafik klandestinesh, mes tyre 4 policë. Zbardhet skema fiktive

SPAK kërkon 25 vite burg për Gjergj Cukalin.“I forti i Myslym Shyrit” akuzohet për vrasje

Corriere della Sera: Lukova dhe Ksamili, “Maldivet e Europës” me det të kristaltë

FBI: SHBA rrezikon sulme si ai i Moskës. Grupe ekstremistësh të frymëzuar nga Gaza

“Euro 2024”, Franca zbulon shpërblimet. 470 mijë euro për çdo lojtar për trofeun /tvklan.al