Lajme Tv Klan 13 Maj 2022, ora 15:30
Lajme Tv Klan 13 Maj 2022, ora 15:30

17:28 13/05/2022

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 13 Maj 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 13 Maj 2022

Raundi i pare i votimit për President, pa candidate? PS nis negociatat me grupet e vogla, PD refuzon ftesën

Berisha i përgjigjet Ramës për hetimin nga SPAK: Përjashtojmë Kryeministrat nga parashkrimi i hetimit

Vrasjet në Durrës, Gjykata refuzon PAK për të marrë të pandehur Talo Çelën dhe Nuredin Dumanin

Test psikologjik për shoferët agresivë? 377 aksidente me 56 viktima në 4 muaj

Rezervime deri në Shkodër për një dhomë hoteli për finalen e Conference League

Erdogan kundër Finlandës e Suedisë në NATO; Vende që strehojnë terroristë

Të ngjashme