#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 12 Mars 2024 #TvKlan #KlanLajme

Headlines 13 Mars 2024

Shtyhet zyrtarizimi i marrëveshjes, vijojnë diskutimet PS – opozitë. Rama: Nuk ka pazar

Finalizohet ekstradimi i parë nga Emiratatet Arabe. U aplikua një procedurë e thjeshtuar

4 autorë në atentatin e mbrëmjes së kaluar në Shkodër. Zbardhet dëshmia e 2 të plagosurve

Së shpejti një regjistër unik për adresat në Shqipëri. Qeveria bën gati ndryshimet në ligj

Familjet shqiptare reduktohen me 1 dhe 2 fëmijë. Shkak, martesat në moshë të madhe

Kërcënon Putin: Rusia, gati të përdorë armë bërthamore nëse NATO dërgon ushtare në Ukraine

Euro 2024, UEFA rihap shitjen e biletave. Tifozët kanë 24 orë afat për të prenotuar /tvklan.al