Lajme Tv Klan 13 Tetor 2019, ora 15:30Lajme Tv Klan 13 Tetor 2019, ora 15:30

17:13 13/10/2019

Titujt kryesorë: 13 tetor 2019

HELMOHEN 26 VEZHGUES NE KOSOVE. PO NUMERONIN VOTAT ME ZARF NGA SERBIA, POLICIA NIS HETIMET

FONDACIONI NOBEL: NUK TERHIQEMI NGA ÇMIMI PER HANDKE. NUK KOMENTOJME REAGIMET

META “HARRON” DEKRETIN PER 13 TETORIN. PRESIDENTI ZGJEDH TE PUSHOJE NE BREGDET

GJYKATA E KAVAJES LE NE BURG VELLEZERIT BLEDAR E BERNARD TOÇI, TE PERFSHIRE NE VRASJEN E DRITAN HAXHOLLIT

KAOSI NE SIRI PO SHFRYTEZOHET NGA ISIS. GJERMANIA DHE FRANCA: JO ME ARME PER TURQINETë ngjashme