#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 15 Mars 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

PS – opozitë takohen në konferencën e kryetarëve. Pritet sot dakordësia për normalitetin në Parlament

SPAK mbyll hetimet për dosjen e sterilizimit. Nën akuzë ish-ministri Ilir Beqja dhe 8 të tjerë

Shqipëria, e para në Evropë për netëqëndrimet. Eurostat: 56.8 për qind më shumë sesa në vitin 2022

Nisin zgjedhjet presidenciale në Rusi, Putin drejt një tjetër mandati. Macron: Evropa duhet të përgatitet për luftë

Escobar: Kurti refuzoi propozimet për dinarin. Po hyjmë në një periudhë të mungesës së komunikimit

Iku dimri, mot me diell në fundjavë. Sinoptikanët:  Temperaturat mund të shkojnë deri në 23 gradë

Miqësoret e marsit, trajneri Sylvinho publikon listën Hoxha, për herë të parë. Rikthehen Manaj, Broja e Aliji

/tvklan.al