#lajme, #edicioniinformativ ora 19:30 data 16 Dhjetor 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Redi Prifti

Headlines 16 Dhjetor 2023

Pranga drejtorit të burgut të Peqinit dhe 11 punonjësve. Mjacaj rrëfen motivin e krimit

Rama në Itali: I sigurt se marreveshja për emigrantët s’është antikushtetuese

Fuqizohet Euro, në rritje edhe dollari, paundi e valutat e tjera

Protesta në Izrael kundër Netanjahut pas vrasjes së tre pengjeve nga ushtria

Ministri gjerman i mbrojtjes: Europa duhet të riarmatoset, priten kërcënime të reja

Ndeshjet e futbollit, jo monopol i UEFA-s? Gjykata mund të lejojë krijimin e ligave të reja

/tvklan.al