Lajme Tv Klan 17 Shtator 2023, ora 15:30


Lajme Tv Klan 17 Shtator 2023, ora 15:30

16:51 17/09/2023

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 17 Shtator 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Leftion Peristeri

Headlines 17 Shtator 2023

Zgjatet sezoni turistik, plazhet plot edhe në Shtator me shqiptarë dhe vizitorë të huaj.

‘’Lonely Planet’’: Shqipëria, më e mira për udhëtime në 2023 mes 30 destinacionece.

82-vjeçari vret me shkop bashkëshorten në Përmet. Viktima u gjet nga shërbyesja.

Kapet në Mal të Zi 300 kg kanabis. Kamioni kaloi nga Shqipëria. Ndalohen babë e bir.

Pentagoni vë alarmin: Armët për Ukrainën po vidhen rrugës. Rrezik të bien në duar të gabuara.

Love Island Albania, sonte në Tv Klan. Spektakli i dashurisë me shumë surpriza.

/tvklan.alTë ngjashme