Lajme Tv Klan 18 Mars 2023, ora 15:30


Lajme Tv Klan 18 Mars 2023, ora 15:30

16:56 18/03/2023

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 18 Mars 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 18 Mars 2023

Koalicioni “Bashkë Fitojmë” regjistrohet në zgjedhje. PD, me të njëjtën formulë si në garën e 6 Marsit

GJKKO lë në burg kryetarin e bashkisë së Bulqizës dhe 7 zyrtarët e tjerë

U kap me 113 mijë euro, del para gjykatës oficeri i Renea-s: Ia mora një biznesmeni

Sot, takimi mes Kurtit e Vuçiç në Ohër. Shpresë për marrëveshje

Ura e Mesinës bëhet realitet? Qeveria jep dritën jeshile për projektin ambicioz. /tvklan.alTë ngjashme