Lajme Tv Klan 18 Shtator 2023, ora 15:30


Lajme Tv Klan 18 Shtator 2023, ora 15:30

16:36 18/09/2023

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 18 Shtator 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 18 Shtator 2023

Nis censi i popullsisë dhe banesave. Gjoba për ata qe nuk përgjigjen apo japin të dhëna të pasakta

Arrestohen 5 anëtarë të një grupi kriminal në Vlorë. Dyshohet se do kryenin një atentat

NY Times, reportazh për lumin e Vjosës: Mes destinacioneve kryesore për të vizituar këtë vit

Greqia nis nxitjen e fotovoltaikeve, 120 mln euro subvencione bashkive për 1gw energji

Kurti sulmon Lajçak: I njëanshëm. Kam informuar Blinken, Shcolz e Macron

Italia forcon ligjin: Luftë piraterisë sportive. 5 mijë euro gjobë për qytetaret që përdorin karta pirate./tvklan.alTë ngjashme