Lajme Tv Klan 19 Nëntor 2023, ora 15:30


Lajme Tv Klan 19 Nëntor 2023, ora 15:30

17:37 19/11/2023

#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 19 Nëntor 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Leftion Peristeri

Headlines 19 Nëntor 2023

Zbardhet dosja e SPAK për Beqajn: S’mori masa për proceduren dhe shmangien e konfliktit të interesit.

Vettingu drejt fundit, KPK kaloi në filter 705 magjsitratë. Në 5 vite u larguan 347 prej tyre.

Tv Klan në vendin ku do të ngrihet kampi i refugjatëve që do vijnë nga Italia në Gjadër.

813 mijë italianë vizituan Shqipërinë në 10 muaj. Interes në rritje edhe nga vendet aziatike.

Këmbësorët, burim aksidentesh në Tiranë. Kangjella për të shmangur kalimet në mes të rrugës.

Kombëtarja kërkon fitoren me Ishujt Faroe. FSH organizon festë në stadium për kualifikimin.

/tvklan.al


Të ngjashme