Lajme Tv Klan 19 Shtator 2022, ora 15:30


Lajme Tv Klan 19 Shtator 2022, ora 15:30

17:06 19/09/2022

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 19 Shtator 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 19 Shtator 2022

I jepet lamtumira e fundit Mbretëreshës Elisabetë II. Të pranishëm 200 lidlrë, mijëra njerëz dalin në rrugë

Publikohen e-mailet e Gledis Nanos. Hetime mbi dyshimet për atentat ndaj Kurtit dhe Bashës

Raporti i BB për sigurinë ushqimore: Shqipëria me nivlin më të ulët të inflacionit në rajon

Vaksina e re anticovid vjen në Tetor në Shqipëri. Ekspertët: Do përdoret vetëm si doze përforcuese

Shqipëria me mungesa në Ligën e Kombeve. Mbrojtja pa Gjimshitin, Kumbullen e Dermakun
Të ngjashme