#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 2 Nëntor 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 2 Nëntor 2023

Kaos në Kuvend. Demokratët ndezin flakadanë, PS voton ligjet në këmbë.

Grupi i PD, kallëzim për Nikollën në SPAK: Armatosi gardistët. Garda e përgënjeshtron

BBC: Kompania që loboi për Bashën në Uashington, e lidhur me Prigozhin

Drafti i Brukselit për asociacionin, Rama: Krenar për kontributin e fortë të Shqipërisë

Buxheti 2024, mbi 7 mld lekë. Prioritet, investimet, energjia, pagat dhe pensionet

Propozimi i Papa Franceskut: Zgjidhja për Lindjen e Mesme është ajo me dy shtete./tvklan.al