Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek

Lajme Tv Klan 2 Nëntor 2023, ora 23:30

Spiker: Redi Prifti

Headlines 2 Nëntor 2023

Kaos në Kuvend. Demokratët ndezin flakadanë, PS voton ligjet në këmbë

Serish kaos ne Parlament. Deputetet demokrate ndezin flakadane dhe perdorin karriget per te blokuar foltoren. Palet rrezikojne te konfliktohen serish, por edhe mes kaosit, socialistet votojne nje sere ligjesh.

Grupi i PD, kallëzim për Nikollën në SPAK: Armatosi gardistët. Garda e përgënjeshtron

Grupi Parlamentar demokrat paralajmëron kallëzim penal per kryeparlamentaren Lindita Nikolla, pasi e...