#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 20 Gusht 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Leftion Peristeri

Headlines 20 Gusht 2023

Sondazhi italian: Shqipëria e preferuara e pushimeve, shkak çmimet e favorshme.

‘’Libero’’ profil për Ramën: Artisti i famshëm që punon si Kryeminiaster.

Mbipopullohet edhe Shengjini, autoritetet: 40% më shumë se vjet.

‘’Festa e Birrës’’, mijëra pjesmarrës shijojnë  Elvana Gjatën dhe Despina Vandi.

‘’Sterilizimi’, Berisha: Beqaj zhduku kontraten origjinale të koncensionit. Reagon ish-ministri.

Rrëzohet në Hënë anija kozmike ruse. Dështon misioni për gjetjen e ujit.

/tvklan.al