Lajme Tv Klan 22 Janar 2021, ora 15:30Lajme Tv Klan 22 Janar 2021, ora 15:30

16:45 22/01/2021

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 22 Janar 2021, ora 15:30

Spiker: Anjola Hamzaj

LARGIMI I DIPLOMATIT RUS, PERPLASJE TIRANE – MOSKE.
MPJ: SHKELI KARANTINEN. RUSIA: PROVOKIM I QARTE

RENEA RRETHON NIKLEN, KONTROLLE NE 7 BANESA PAS HETIMEVE TE SPAK PER GRUP KRIMINAL E GJOBEVENIE

PFIZER/BIONTECH LIDH MARREVESHJE ME COVAX. DO TE FURNIZOJE VENDET PJESETARE ME VAKSINA

NIS PUNA PER SPITALIN E RI RAJONAL TE FIERIT. DO TE NDERTOHET PER 3 MUAJ NGA TURQIA

TRAZIRAT PARA DERBIT, 2 TE ARRESTUAR DHE 14 TE PROCEDUAR NGA POLICIA E ELBASANIT


Të ngjashme