Lajme Tv Klan 23 Nëntor 2022, ora 15:30

Lajme Tv Klan 23 Nëntor 2022, ora 15:30

17:16 23/11/2022

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 23 Nëntor 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 23 Nentor 2022

Nis tërheqja e ujit në Shkodër. 4 banesa ende nën ujë në Lezhë. 22 familje të evakuuara.
Berisha: Përmbytjet, nga hapja e digave “Rama nuk do që të jape dëmshpërblimet”.
Burg për të rinjtë që dhunuan për vdekje të moshuarin në Mallakastër.
Gjykata dhe SPAK përplasen për masën e dytë të Alqi Bllakos. Cështja shkon në apel.
Valë përjashtimesh nga policia. 64 efektivë u larguan në 2022 për shkelje të ligjit dhe etikës.
Propozimi nga Arabia Saudite josh Cristiano Ronaldon. Al-Nassr përgatit ofertën.
Sonte nata e dytë e “Kënga Magjike”, në skenë emra të njohur të muzikës.

Të ngjashme