Lajme Tv Klan 23 Qershor 2022, ora 15:30
Lajme Tv Klan 23 Qershor 2022, ora 15:30

17:04 23/06/2022

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 23 Qershor 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 23 Qershor 2022

Rama në Bruksel: BE nuk mbajti fjalën. Bullgaria po merr peng Shqipërinë dhe RMV

Berisha: Rama, vassal i Vuçiç. Protestë me 7 Korrik, qeveria s’ka më kushtetutshmëri

Ulet lehtë çmimi i naftës, një liter 258 Lekë. Rritet me 3 Lekë benzina

Ngelin të gjithë shoferët që futen në ritestim. Mungesë e theksuar e njohurive

Gjermania shpall gjendjen e alarmit. Nis përdorimin e qymyrit për prodhimin e energjisë

Von der leyen, fanse e Dua Lipës. Këngëtarja e famshme, fokus i bisedës në Samitin e BE

Të ngjashme