Lajme Tv Klan 24 Janar 2023, ora 15:30


Lajme Tv Klan 24 Janar 2023, ora 15:30

17:07 24/01/2023

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 24 Janar 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 24 Janar 2023

Tv Klan zbardh dosjen e vrasjes së Edmond Papës: Familja e Sadikajt po përgatitej për hakmarrje.

Presidenti i Biden propozon Davidv J.Kostelancik si ambasador në Shqipëri. Pritet votimi në Senat.

Berisha: Hetim lidhjeve të Ramës me McGonigal. E pagoi për rusët dhe për të hetuar lobistët e PD.

1400 ha ende nën ujë, nis tërheqja në Dajç. Borë në zonat malore, akset nacionale të hapura.

Erdogan reagon ashpër ndaj djegies së Kuranit gjatë protestave në Suedi.

Juventus rrezikon edhe garat evropiane. UEFA mund të dënojë për sjellje josportive.

/tvklan.al

Të ngjashme