#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 24 Korrik 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines  24 Korrik 2023

Përgjaken rrugët e Lezhës, 2 viktima dhe 8 të plagosur në 4 aksidente.

PS fiton me mbi 1700 vota Rrogozhinën. Rama: Spektakolare! Berisha: Farsa e radhës.

7 deputetë dhe 26 anëtarë të Këshillit Kombëtar: Anuloni zgjedhjet në PD!

Zjarret përfshijnë ishullin e Korfuzit. Vazhdon emergjenca edhe n ë Rodos.

Ofertë ‘’sheikësh’’ për Mbappe. Al Hilal jep 300 mln Euro për PSG dhe 700 mlën rrogë.

/tvklan.al