Lajme Tv Klan 25 Mars 2021, ora 15:30Lajme Tv Klan 25 Mars 2021, ora 15:30

17:00 25/03/2021

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 25 Mars 2021, ora 15:30

Spiker: Anjola Hamzaj

Headline 25 mars 2021

NIS SOT ZYRTARISHT FUSHATA ELEKTORALE.  PS E PD ZBRESIN NE SHESHET E TIRANES

SHQIPERIA MERR 1 MILION VAKSINA KINEZE. MBERRIJNE 192 MIJE DOZAT E PARA. RAMA: DO IA DALIM

ZJARRI NE MAGAZINE, MISTER FATI I 35-VJEÇARIT. ZJARRFIKESIT: NDERHYRJA E VESHTIRE PER SHKAK TE TYMIT

VOLTALIA FITON ANKANDIN PER NDERTIMIN E PARKUT DIELLOR NE SPITALLE. BALLUKU: DO EKSPORTOJME ENERGJI

NEGOCITAT MES KOSOVES DHE SERBISE. SHTOHET PRESIONI NDERKOMBETAR MBI QEVERINE E KURTIT

SHQIPERIA NIS SOT KUALIFIKUESET ME ANDORREN. NE RREZIK SFIDA ME ANGLINETë ngjashme