Lajme Tv Klan 31 Mars 2021, ora 15:30Lajme Tv Klan 31 Mars 2021, ora 15:30

16:59 31/03/2021

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 31 Mars 2021, ora 15:30

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 31 mars 2021

MATURA RIKTHEHET NEPER KLASA. NUK NDRYSHOJNE MASAT E TJERA ANTI-COVID

DITA E KATERT, 1 MIJE VAKSINIME NE SHESHIN “SKENDERBEJ”. MBI 6 MIJE KERKESA E-ALBANIA

FLETA E VOTIMIT, ME EMRA NE 11 QARQE DHE ME NUMRA NE TIRANE? KQZ VENDOS SOT PER PROPOZIMIN E CELIBASHIT

RAMA: HERA E FUNDIT QE FLASIM PER UJE 24 ORE. BASHA: BEJME REALITET HYRJEN E VENDIT NE BE

HAPET NE MBREMJE TUNELI 3 NE “SHESHIN SHQIPONJA”. PAS NJE JAVE NE TIRANE DO TE HYHET NGA DY TUNELE

SHQIPERI SULMUESE NDAJ SAN MARINOS. NDRYSHIME THELBESORE NE FORMACIONIN KUQEZITë ngjashme