Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 5 Qershor 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Rama e Meloni vizitojnë qendrat e emigranteve. Kritika mediave italiane për sulmet ndaj Shqipërisë

Dorëhiqet kryebashkiakja e komanduar e Himarës. Blerina Bala qëndroi në detyrë vetëm 2 muaj

Atentati ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, apeli i GJKKO lë në burg përjeë Redjan Rrajën

INSTAT: Në 2023 bizneset e reja u rritën me 4.1% . Ekonomia, e fokusuar tek tregtia dhe shërbimet

Skandali i telefonatave me Radoiçiç, LVV sulmon opozitën, por hesht për lidhjet me kriminelin serb

SHBA paralajmëron sanksione ndaj gjykatës së Hagës për urdhër-arrestin ndaj Netanjahut

Nisin përgatitjet për ndeshjen me Azerbajxhanin. BBC vlerëson Sylvihnon: U bë hero i Shqipërisë

/tvklan.al