#lajme , #edicioniinformativ ora 15:30 data 6 Nëntor 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 6 Nëntor 2023

Deputetët e përjashtuat të PD hynë në Kuvend nga kangjellat edritaret, bllokojnë Komisionet.

Berisha paraqitet në SPAK: Nuk mund të më detyrojë askush të shkel Kushtetuten.

Rakip Suli në SPAK, është nën hetim për dëmshpërblimet e termetit dhe tenderat.

Vdes i moshuari që u sulua nga pitbulli. Disa vende e kan[ ndaluar këtë racë.

Izraeli ndan me dysh Rripin e gazës. Sulme intensive në veri, goditen 450 objektiva të Hamas.

Sondazhi: Biden në vështirësi. Trump mund të fitojë 5 nga 6 shtetet kyç.

/tvklan.al