Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 9 Nëntor 2023

Kaos në Kuvend, opozita hedh tymuese. Berisha: S’ka kthim pas. Balla: Po kryeni vepra penale

Qeveria merr progres raportin e BE. Balluku: Më i miri që kemi marrë. Soreca: SPAK të ndjek paratë

Ndërron jetë foshnja e braktisur. 30-vjeçarja: E linda në garazh, kisha turp të shkoja në spital

Çmimi i naftës, në pikiatë. Në bursë vlera e arit të zi bie me 5 dollarë për fuçi

Izraeli merr kontrollin e bastionit të Hamasit komisioneri i OKB akuzon të dyja palët për krime lufte

Të premten kthehet moti i keq. Rrebeshe dhe stuhi shiu, në male do ketë dëbore./tvklan.al