Lajmi i tmerrshëm në ditëlindjen e Rita Orës

Lajmi i tmerrshëm në ditëlindjen e Rita Orës

11:40 27/11/2019

Ditëlindja e 29-të për këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Ora nuk ka nisur ashtu sikur ajo do kishte dashur. Situata e rëndë e vëndit tonë si pasojë e tërmeteve  ka frikësuar edhe këngëtaren.

Përmes rrjetit të saj Instagram, ajo ka treguar se zemra e saj është me shqiptarët dhe Shqipërinë.

Përmes një tjetër postimi në Facebook, Rita shkruan: Lajm i tmerrshëm dhe ditë shkatërruese për Shqipërinë. Kam familje dhe miq në Shqipëri prandaj për ditëlindjen time, ju bëj thirrje të gjithëve që të dhuroni. Lutjet e mia janë me ty Shqipëri. /tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi