Lana Del Rey do të këndojë në dasmëLana Del Rey do të këndojë në dasmë

09:33 22/05/2014 Lana Del RayPasi i refuzoi herën e parë, këngëtarja Lana Del Rey është dorëzuar dhe ka pranuar që të këndojë në dasmën e Kim Kardashian dhe Kanye Ëest.

Këngëtarja 27-vjeçare fillimisht i ka thënë “jo” ftsesës së Kanye por ky i fundit ka bërë të pamundurën për ta bindur sepse Kimi ka qenë ajo që e pëlqen më së shumti muzikën e Lanës dhe e donte me çdo kusht në dasmën e saj.

Sipas “Mirror”, e sigurt është që Kanye ka rritur ofertën dhe Lana Del Rey nuk mund të refuzonte shumë maramëndëse.

tvklan.al/ m.sTë ngjashme