Ledri zbulon 2 fansat e tij më të mëdhenj

Ledri zbulon 2 fansat e tij më të mëdhenj

11:15 25/02/2020

Para disa ditësh, reperi i njohur Ledri Vula solli për publikun produksionin e tij më të ri muzikor të titulluar “Prej inati”. Bëhet fjalë për një këngë shumë ritmtike, e cila menjëherë pas publikimit ka fituar zemrat e publikut.

View this post on Instagram

OUT NOW // PREJ INATI // LINK IN BIO

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Së fundmi, Vula ka treguar përmes një postimi të bërë në rrjetin e tij social Instagram, se 2 gjyshërit e tij janë fansat e tij më të mëdhenj. Ata shihen teksa sfidojnë moshën dhe kërcejnë nën ritmet e këngës më të re të nipit të tyre. Nga mbishkrimi bashkëngjitur fotos, Ledri tregon se ata janë personat më pozitiv në jetën e tij, që gjithmonë janë të gatshëm të kërcejnë me çdo këngë të tij.

Kur jam i lodhur ose pa humor, ndërroj dhomë dhe qëndroj me dy personat më pozitivë në jetën time. Gjyshërit e mi, gjithmonë të gatshëm për të kërcyer me çdo këngë timen”./tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi