Love Island Albania, Ueda shpreh hapur ndjenjat për Aleksandros


Love Island Albania, Ueda shpreh hapur ndjenjat për Aleksandros

19:51 03/10/2023

Episodi që është transmetuar ditën e sotme në orën 18:20 në Televizionin Klan, Ueda dhe Aleksandros janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin. Të shtrirë të dy buzë pishinës ata duken të relaksuar dhe në humor për të kaluar disa momente vetëm.

Në dhomën e ‘Ditarit’ ndër të tjera Ueda është shprehur: “Ndihem sikur kam diçka mangut kur nuk jam në krah të Aleksandros.”

Kujtojmë se Aleksandros është çift për këtë javë me Eridën, ndërsa Ueda me Emiljanon. Për më shumë lexoni lajmin këtu./ Love Island Albania


Të ngjashme