Lule te vetmuara – Episodi 106

Lule te vetmuara – Episodi 106

17:00 13/05/2020

Meral merr një surprizë të pakëndshme nga Defne.

Songyl vendos të ndahet nga Gynej. Cila është arsyeja?

Banu kthehet përsëri dhe kërkon të flasë me Kaderin. Si do të jetë përballja nënë e bijë?

Meral dhe Seher vendosin të largohen dhe të nisin një jetë të re së bashku…

Të ngjashme

Grupi

Kallezo