Lule te vetmuara – Episodi 24

Lule te vetmuara – Episodi 24

17:00 07/02/2020

Gynej ka filluar të afrohet me Songylin. Por cili është qëllimi i vërtetë i tij?

Xhemre ka filluar të ketë ndjenja për Serkanin. Si do ta presë Ejlyl këtë?

Kader takohet me Kemalin. Cila është arsyeja?

Si po shkon marrëdhënia mes Toprakut dhe Ferides?Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi