Lule te vetmuara – Episodi 27Lule te vetmuara – Episodi 27

17:00 11/02/2020

Ejlyl merr fshehurazi telefonin e Kemalit. A do të arrijë ajo të gjejë numrin e nënës së Kaderit?

Si po shkon jetesa e Songylit me familjen birësuese?

Çfarë do të bëjë Meral për tu hakmarrë ndaj Defnes?

Kjo e fundit i tregon Xhemresë që Serkan dashuron Ejlylin.

Çfarë do të thuhet në përballjen mes kësaj të fundit, Xhemre, Songyl dhe Kader?


Të ngjashme