Lule te vetmuara – Episodi 270Lule te vetmuara – Episodi 270

17:00 20/11/2020

Byshra gjendet në mes të një pylli nga një gjuetar.

Ajo dërgohet në komisariat dhe denoncon rrëmbimin e motrës së saj.

Çfarë do të ndodhë me Ejlylin dhe Kaderin?

Nazan aksidentohet. Kush do të jetë shkaktarja e aksidentit të saj?

A do të mund të zbulohet se ku është strehuar Kemal gjatë gjithë kësaj kohe?
Të ngjashme